Víte, že šály a punčocháče hrají v zimní módě prim?

Možná si říkáte, že zima není nejvhodnější období pro módu. Uši i ruce vám mrznou. Většinu času se snažíte nevystrčit nos z huňaté šály. Ale věřte, že i v třeskutých mrazech lze zazářit. Stačí, když si na pomoc přizvete pouhé dva kousky z dámského zimního šatníku. Punčocháče a šály!

I v zimě můžete hrdě ukazovat nožky

Pokud rády nosíte sukně a šaty, je škoda tyto kousky oblečení schovávat hluboko do skříně vždy s příchodem první sněhové vločky. Šaty a sukně působí tak něžně a žensky, a proto na ně nezanevřete ani teď v zimě. Stačí, když je doplníte o vkusné punčocháče. Ty dnes seženete v řadě barevných, vzorovaných a materiálových variant. Takže nezmrznete a ještě zazáříte.

Punčocháče bezesporu oživí váš outfit. Klidně si můžete jedny šaty obléknout i dvakrát za sebou, když si k nim vezmete pokaždé jinou barvu či vzor punčocháčů. Co si budeme povídat, muži vám za punčocháče poděkují. Nohy v nich vypadají úchvatně.

Čím více punčocháčů si pořídíte, tím více můžete kombinovat. Jejich údržba není náročná. Stačí, když je propláchnete pod tekoucí vodou a necháte usušit. A ještě jedno tajemství. V zimě se k šatům a sukním nemusíte tak důkladně holit, protože vše schováte pod punčocháči.

Punčocháče můžete mít klasické černé, šedé, ale i více extravagantní – růžové, zelené, červené. Co se neomezené nabídky druhů týče, vybrat si můžete i z řady různých vzorů.

Sexy zachumlaná

Jak už jsme říkali, zima není nejvhodnější období pro složité účesy ani outfity. Nic složitého ani vymýšlet nemusíte. Pokaždé jinou tvář vašemu kabátu dopřeje zimní šála. Ani tady se nemusíte držet při zemi. Sehnat si můžete šály dlouhé i kratší, hladké či chlupaté. A barva? Ta záleží na vás. Díky hřejivé šále zazáříte. Nosit ji můžete na řadu způsobů.

Jen dva kousky oblečení dokážou proměnit celý váš outfit k nepoznání. Zimní období opravdu není důvodem pro to, abyste zanevřela  na módu a styl.