Jak vyhrát hádku se ženou

Jsou krásné, vtipné, roztomilé, ale také pěkně zákeřné a mají velice dobrou paměť. Řeč je o ženách, nepostradatelné součásti naše života. Každý pár jistě zažil během vztahu celou řadu hádek. Ruku na srdce chlapi. Dokázali jste některou z nich vyhrát? Podařilo se vám donutit ženu, aby se omluvila, řekla že máte pravdu vy, a přitom se neurazila a další týden s vámi normálně konverzovala? Takových případů je nejspíše málo a ve více jak 90 % případů vyhraje hádku žena. Lze tedy ženy vůbec v tomto “sportu“ porazit? Pojďme se nyní společně podívat na pár pravidel, které vám pomůžou získat větší šance na úspěch.

1. Mějte neprůstřelná fakta

Pokud je nemáte, do hádky se raději nepouštějte. Tím, co říkáte, si musíte být na 100 % jistí. Bohužel i muži jsou často tvrdohlaví a jsou naprosto přesvědčeni, že mluvíme pravdu, i když v hloubi duše ví, že existuje alespoň 1% šance na jejich pochybení. A právě ženy umí tuto maličkou příležitost využít k tomu, aby obrátily průběh hádky ve svůj prospěch.

2. Využijte “ženské“ metody

Pokud oheň neuhasíte vodou, pak použijte také oheň. Ženy, krom výborné paměti, mají celou škálu dalších taktik pro vítězství. Mezi jednu z nich patří například vaše stará konverzace na sociálních sítí. Dnes si již stačí vzpomenout na klíčové slovo a bum, vaše drahá polovička má do pár minut veškeré možné informace, které hrají proti vám. Proto musíte i vy použít takovéto zákeřné taktiky, jelikož co je psáno, to je dáno.

3. Naučte se asertivnímu jednání

Pro ženu není nic hrošího než zjištění, že jste naprosto v klidu, zatímco ona se může pomalu vystřelit na Mars. Asertivní jednání vychází z klidového řešení situace, bez zbytečných urážek, nadávek, stresů a podobně. Tuto metodu jednání využijete nejen v hádce se ženou, ale také ve vašem zaměstnání a podobně.

4. Směřujte konverzaci k tématu

Občas se stane, že se vám podaří ženu zahnat do kouta. To však neznamená její konec. Ona ještě zdaleka neskončila, i když to tak vypadá. Aby odešla ze souboje jako vítěz, vytáhne na vás stará témata, která často absolutně nesouvisí s aktuální situací. Proto se musíte naučit, nasměrovat ženu zpět, abyste mohli pokračovat ve svých faktech.

5. Buďte neústupní, ale zároveň nebuďte hrubí

Při hádce nesmíte ženě ublížit fyzicky, ale také psychicky. Poslední zbraní žen, kterou použijí v absolutní nouzi, je uražení se. Pokud vycítí, že hádku zkrátka nemůžou vyhrát, najdou vaši slabinu (jakýkoliv okamžik aktuální hádky, kdy jste např. zvýšili hlas, použili sprostá slova) a okamžitě vám ji vpálí do “ksichtu“. Další oblíbenou technikou jsou věty: „Ty už mě nemiluješ“ nebo „Přestaň na mě být hnusnej“. Abyste hádku dovedli do zdárného konce, ze kterého vyjdete jako vítěz, musíte na celou věc jít opatrně. Stát si za svými fakty, názory a snažit se je ženě zdárně přeložit tak, aby je pochopila a přijmula.

6. Nesmí začít plakat

Pokud začne, prohráli jste. Pakliže se jí začnou hromadit slzy v oku, raději zmírněte tempo a vyčkejte, až bude vaše láska znovu hádky schopná.

 

Ač vám tyto body mohou pomoci, nezajistí vám, že pokaždé hádku vyhrajete vy. To je prakticky nemožné, muži nemají tak dobrou paměť, neumějí lhát, a především neznají hru na city. I přes tyto mužské nedostatky historie praví, že několika odvážlivcům se podařilo vyhrát hádku se ženou. Slovo výhra je však mnohotvárný pojem. Často si tak budete myslet, že jste vyhráli, ale opak je pravdou. Pokud se žena urazí a týden s vámi nemluví, stejně se budete muset omluvit vy.