Jak udělat svůj život zajímavější

Je čas změnit se. Tuto větu si říkáme, pokud se náš život stane rutinou, pokud nás naše koníčky přestanou bavit, pokud toužíme po změně. A po té někdy toužíme všichni. Jste na ni připraveni?

Zbavte se všeho, co Vás nebaví

Nudí Vás chodit na fotbal, dívat se na seriály nebo běhat každý den? Špatně. Chtěl byste se stát filmovým kritikem, zúčastnit se místního tojboje nebo si najít kamarády, kteří taky vždy toužili stát se tenisovými hvězdami jako Vy, ale nemáte na to čas? Špatně. Jednoduše se vykašlete na všechno, co se Vám zdá jako „nudná zvyklost“ a vyrazte za novým dobrodružstvím!

Přemýšlejte, co by vás bavilo

Zkuste přemýšlet, co jste chtěli vždycky vyzkoušet a zkuste si to stanovit jako reálný cíl. Je jasné, že Mt.Everest asi nevyšplháte a s Katy Perry asi nepovečeříte. Jakmile si však stanovíte několik reálných snů po kterých jste vždy toužili, neváhejte a pusťte se do věci. Třeba právě zde najdete nové přátele, kterým se budete zdát atraktivnější, protože jste „ten který hraje vodní pólo“.

Jakmile si najdete koníčky, začněte je realizovat

Rozdíl mezi zajímavým a nudným životem je pouze ten, že zajímaví lidé dělají zajímavé věci. Nezůstaňte pouze u snů.

Udělejte něco bláznivého 

Lidé si Vás pak snadněji zapamatují a dokážete věci o kterých se vám ani nesnilo. „Pivní stojka, nahé koupání, stopadesát na bench? Podrž mi pivo a sleduj.“

Zkuste denně dělat něco jinak

Ať už se jedná o vaření večeře, běh do práce nebo jen oslovení někoho, kdo se vám líbí-  zkuste to a překvapíte sami sebe.

Choďte na kulturní akce

Stačí oslovit (a pozvat samozřejmě) nějakou slečnu nebo může který se Vám líbí. Navážete nové kontakty a užijete si spoustu legrace. Uvidíte, jak se energie jen pohrne.

Následujte svůj instinkt

Po chvíli Vás začne všechno co děláte bavit. Nechte si jeden den volný a dělejte, co Vás napadne. Třeba přijdete na novou zábavu.

Buďte v přítomnosti šťastných lidí

Není lepší místo na inspiraci než s lidmi, s kterými jste rádi. Vyhněte se proto všem mrzoutům a lidem, kteří si neustále na něco stěžují. Váš život bude mnohem veselejší..!

Hlavně se o zlepšení vlastního života moc nesnažte. Může se stát, že si nestihnete své aktivity náležitě užít. Berte tento článek spíš jako návod než jako prostředek, podle kterého byste se měli změnit.