5 nápadů jak si zútulnit koupelnu

Přemýšleli jste někdy, kolik času trávíme v koupelně? Ráno před tím než jdeme do práce, večer než jdeme spát, přípravy na rande, na party s přáteli a tak dále…

Po celou dobu strávenou v koupelně potřebujeme hlavně prostor, abychom se cítili dobře. Ale pro většinu z nás, kteří žijí ve svém prvním bytě, nebo na to nemají potřebný rozpočet, mám tady pár tipu jak si koupelnu zútulnit abychom jste se v ní cítili co nejlíp.

1) Zeleň v koupelně

Rostliny umělé nebo živé mají schopnost oživit každou místnost a dát jí život. Nehledě na to že odvážná zelená vždycky vypadá dobře. Když nemáte dostačující světlo nebo čas vsaďte na umělou.

Rostlina=štěstí

 

2) Stylové doplňky

… které doladí a zútulní vaši koupelnu. Nové dózy na mýdlo, úchytky na ručníky nebo kobereček, který umí dělat zázraky na jakémkoliv místě.

Jedná se o investici v řádech několika stovek korun, a přitom docílí skvělého efektu.

Nezapomínejte také na svíčky…

 

3) Čas na záclony a trendy závěsy

Vybírat si vzor sprchového závěsu je docela snadné, vsaďte na světlé barvy, které rozzáří vaši koupelnu. Velmi oblíbený je styl „boho“, s květinami, s těmi nikdy nic nezkazíte. A nebojte se zkombinovat ručníky se závěsem, vypadá to ještě líp!

 

 

 4) Nebojte se barev!

Pozitivní barvy vám zaručí pozitivní náladu.  Začínejte svůj den v pozitivní náladě obklopená barvami, zajímavými vzory nebo se nechte inspirovat a pořiďte si obrázky na stěnu.

Velmi oblíbená je tento rok žlutá…

 

My, které disponujeme, menším prostorem víme, že je opravdu těžké vymyslet jak všechny věci v koupelně zorganizovat tak aby to vypadalo dobře. Naštěstí nám můj kamarád pinterest nabízí plno triků jak využít i ten nejmenší prostor a vytěžit z něho co nejvíc. Určitě jste už stihli zaregistrovat, jak jsou v oblibě košíky nebo nádobky v koupelně. Jsou praktické, zútulní vám koupelnu, ušetří vám místo a zaručí pořádek.