Jak se plní přání

Přání mají tendenci se plnit. Všichni máme spoustu přání. Některé z nich jsou již uskutečněné. Jiné jsou v našem očekávání. Jak to zařídit ale s vyplněním přání. Spousta přání přetrvává jen v doufání a vyčkávání. Vše má své zákonnosti. Nezáleží přitom na velikosti. Vyplnit se může malé ale i velké přání. Musíte ujít svůj zvolený kus životní cesty. Učinit rozhodnutí. Vyžaduje se nutnost se k němu dobrat jednou z moha cest. Námi zvolenou cestou. Každý den se můžete rozhodnout udělat vše stejně jako dny předtím. Můžeme se ale rozhodnout jinak. Učinit změnu. Každý den si můžete vybrat a procházíte svojí cestou výběru. Každý den se nacházíme dokola na svém vlastním rozhraní. Udělat věci stejně. Připustit si jinou verzi. Je to jen na Vás. Pokaždé rozhodujte Vy.

Jak je to s přáními a kdy se nejvíce plní

Vydupávat si přání nefunguje. Toto úsilí vyžaduje nátlak. Tento nátlak se Vám do života vrací stejným směrem. Bude si přát pořád to stejné. Stejné se stejnou měrou nátlaku a žádání. Není na náhodě jedna věc. Přání se vyplní při jedné z mnoha zákonitostí. Když už nedoufáme a ubereme se k další možnosti či průběhu událostí. Vaše přání totiž musí mít prostor pro splnění. Musí se splnit samo. Bez nějakých okolností. Často na splnění čekáme z jednoho prostého důvodu. Vyplněné přání má jednu kouzelnou vlastností. Pokládáte jej za možnost ne za výsledek. Přání nemají rádi omezení. Splní se mi to tak a tak. Musíte dát přání prostor a volnost nechat jej se uskutečnit. Další vlastností splněného přání je nechat se na přání zapomenout. Neustálé lpění Vás k cíli nikdy nedovede. Dovolte si na přání zapomenout a dáváte přání potřebnou svobodu. Proto se přání vyplní v jeden vzácný moment. Když pro Vás fyzicky již neexistuje. Musíte své přání pustit a dát najevo nebojácnost ohledně přání. Jinak se obavy nabalují jedna na druhou ohledně splnění přání. Poté Vám již zbudou jen nevyplněné přání a touha jej neustále uskutečnit. V tomto případě si vesmír bude myslet následné. Mám obavy ze svého přání. Kladné vyřízení si nezasloužím. Nenáleží mi na splnění přání ve své podstatě.

Nedávejte Vašim přáním důraz ani vážnost. Nikdy nedávejte přání váhu

Přát si pořád dokola to samé Vám bere volbu přát si něco dalšího. Dostanete se do vlastního kruhu. Vesmír si to vyloží následovně. Přeji si přát si to a to a to stále a stále dokola. Ne přání uskutečnit. V tomto je podstatný rozdíl. Popřemýšlejte nad jednou věcí. Jak moc je pro Vás Vaše přání důležité a jaký mu dáváte v životě význam. Co pro Vás znamená jeho nevyplnění na žebříčku hodnot v životě. Zamyslete se nad tímto Od toho se odvíjí jeho vyplnění. Musíte umět žít i bez možnosti vyplnění. Vždy se spoléhat na přesnou definici přání. Vesmír přesně reaguje na nás. Na Vaše myšlenky. Vaše přání je s námi v souznění. Vše má probíhat pro naše nejvyšší blaho. Musíme přesně přání definovat a vymezit. Byť některé záměry osudu jsou nevyzpytatelné. Je důležité umět brát jak život jakoby s určitou lehkostí. Na ničem netrvejte. Žijte s lehkostí a ne vážností. Berte život padesát na padesát a netrvejte na přesných definicích přání. Nechtějte být šťastní. Na štěstí se nečeká. Štěstí musíte vidět. Štěstí musíte vnímat ho a cítit kolem sebe. Musíte být šťastný člověk aby si Vás další štěstí snadno našlo.